Koronawirus i inne choroby, a co z pracą??

Co z naszą pracą, w przypadku zachorowania, nie tylko na COVID-19?  Jak zachować płynność finansową w przypadku innych chorób lub nagłego wypadku??

Utrata pracy w przypadku zatrudnienia na umowie lub dochodu jeśli jesteśmy samozatrudnieni lub pracujemy  w wolnym zawodzie to ciężki okres dla wielu z nas. Zwłaszcza gdy nie jest to nasza decyzja, tylko zrządzenie losu.

Ubezpieczenie od utraty zarobku. Czy to możliwe?

Mało osób ma tego świadomość, ale można się ubezpieczyć od utraty dochodu z powodu choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Ponadto istnieje również możliwość  zabezpieczenia finansowego siebie i bliskich na w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu, jakim jest inwalidztwo oraz śpiączka.
Ubezpieczenie to jest  jeszcze mało znane wśród, nie tylko klientów, ale też i samych agentów.
Jednak jest kilka firm ubezpieczeniowych, które oferują takie rozwiązanie i na prawdę warto się o tym pomyśleć.

Dla kogo utrata dochodu lub zarobku??

Choć produkt polecany, jest głownie dla ludzi wykonujących wolny zawód lub prowadzących własną działalność gospodarczą, to, tak na prawdę od utraty dochodu lub zarobku może ubezpieczyć się każdy, kto legalnie pracuje i jest w stanie udowodnić swoje dochody. Warto rozważyć taką możliwość, ponieważ brak płynności finansowej może doprowadzić do większych problemów.

Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów lub zapoznania się z ofertą.